5.09: Konferencja prasowa w Krakowie

wpis w: Aktualności | 0

5 września – zapraszamy na konferencję prasową SLD z udziałem jedynek oraz pozostałych kandydatek i kandydatów, która rozpocznie się o godzinie 12.00 na Placu Szczepańskim w Krakowie (przy fontannie).

W tegorocznych wyborach parlamentarnych Zieloni znów startują z czerwonych list. Zielonym udało się przekonać naszych politycznych partnerów do tak bliskich nam spraw, jak sprzeciw wobec upraw roślin genetycznie modyfikowanych (GMO), referendum w sprawie rządowych projektów rozwoju energetyki jądrowej, a także do zajęcia się tematem aborcji oraz związków partnerskich. Wspólnymi siłami chcemy tworzyć progresywną alternatywę dla prawicowej wojny polsko-polskiej między PO a PiS.

Podczas kampanii – a także w późniejszej pracy w Sejmie – chcemy działać na rzecz bliskich nam wartości – trwałego, zrównoważonego rozwoju: gospodarki-środowiska-społeczeństwa, sprawiedliwości społecznej, równości kobiet i mężczyzn, poszanowania różnorodności kulturowej i przyrodniczej. Razem będziemy walczyć o lepsze jutro – JUTRO BEZ OBAW – jak głosi nasze wspólne, wyborcze hasło. Prosimy o rozpowszechnianie powyższej informacji – zapraszamy do kontaktowania się ze sztabem i zadawania pytań Kandydatowi.

Zostaw Komentarz